System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

  • Gry

Gra symulacyjna prezentująca świat gospodarki leśnej

W ramach większego projektu realizowanego dla Lasów Państwowych, opracowaliśmy grę symulacyjną, która zaznajamia graczy z podstawowymi pojęciami i zasadami gospodarki leśnej. Gra została opracowana dla urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny Android i iOS.

Gra została podzielona na dwa tryby rozgrywki, co dodatkowo podnosi jej atrakcyjnoś. Pierwszy z nich rozgrywany jest offline z dowolnego miejsca na świecie. W drugim, wykorzystującym technologię AR oraz dane pochodzące z serwisów mapowych, gracz musi odnajdować wirtualne artefakty, które ukryte zostały w konkretnych lokalizacjach GPS lub dostępne są po odnalezieniu zawieszonych w lesie kodów QR.

W ramach rozgrywki gracz mierzy się z różnymi wyzwaniami, tj. susze czy ataki kłusowników. Na wirtualnej mapie lasu zbiera różne artefakty (szyszki i żołędzie, runo leśne, poroża jeleni), które następnie wykorzystuje do rozwoju swojego gospodarstwa leśnego. Na mapie osadzono też budynki, do których gracz może się udać w celu realizacji konkretnych zadań.

Podstawowe zadanie graczy polega na zgromadzeniu jak największej ilości simforestów (wirtualnej waluty) przy zachowaniu odpowiednich współczynników klimatycznych. Na graczy czekają także misje specjalne do wykonania oraz mini gry pozwalające pozyskać dodatkowe środki dla gospodarstwa leśnego.