System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Aplikacje interaktywne dla Małopolskiego Centrum Nauki

Dla nowopowstałego Małopolskiego Centrum Nauki wykonaliśmy zestaw 6 aplikacji interaktywnych na potrzeby wystawy stałej „Człowiek i jego marzenia”.

Jedną z najciekawszych aplikacji jest ta przeznaczona dla stanowiska „Jestem paprochem”, za pomocą której goście wystawy mogą odbyć lot w kosmos. Lot odbywa się za pomocą stworzonego na te potrzeby symulatora rakiety, której sterowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego joysticka. Goście w trakcie trwania doświadczenia mają możliwość poznania jak wielki jest otaczający ich wszechświat.

Kolejne stanowisko obok, którego nie można przejść obojętnie to Astrobiologia. W ramach projektu przygotowaliśmy kompletną instalację niskoprądową do sterowania całym stanowiskiem, wykorzystującą m.in. mikrokontroler Arduino, silnik krokowy czy niezliczoną ilość przekaźników i przełączników, wszystko po to, aby zwiedzający mogli zaznać niespotykanej dotąd interakcji ze stanowiskiem.