System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Muzeum Pamięci Sybiru

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne
  • Aplikacje mobilne
  • VR/AR

Mobilne uzupełnienie wystawy

Dla nowopowstałego Muzeum Pamięci Sybiru,  zaprojektowaliśmy kompletny zestaw rozwiązań interaktywnych, który stanowił uzupełnienie prezentowanych na wystawie stałej treści.

W ramach projektu stworzyliśmy aplikację mobilną, która działa w dwóch trybach (zwiedzania i warsztatowej). Każdy z trybów posiada inne funkcje i treści, a przełączanie trybów odbywa się z panelu zarządzania, dostępnego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Dodatkową atrakcją, dla odwiedzających wystawę grup, jest możliwość przespacerowania się po Sybirze i poznanie uroków jego fauny i flory. W ramach wirtualnego spaceru dostępnych jest kilkanaście różnych lokacji, w których użytkownicy mają możliwość obejrzeć kilkadziesiąt różnych obiektów.

Uzupełnienie wystawy stanowią dwa kioski informacyjne, za pomocą których goście mogą wpisać się do księgi pamiątkowej, przejrzeć aktualności czy sprawdzić ofertę muzealnego sklepu.

Wszystkie urządzenia mobilne, wchodzące w skład wyposażenia muzeum, są w pełni zarządzane z poziomu dostarczonego przez nas systemu MDM, dzięki czemu aktualizacja zawartych w nich treści jest szybka, a same urządzenia działają w specjalnym trybie zwiedzania.