System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Muzeum Zabawek

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Miejsce przenoszące w świat dziecięcej zabawy

W 2024r. w miejscowości Spore otwarte zostało Muzeum Zabawek, które prezentuje zwiedzającym zabawki z dawnych lat, pochodzące z prywatnej kolekcji właściciela. W ramach projektu, którego byliśmy generalnym wykonawcom, zaprojektowaliśmy całą przestrzeń ekspozycyjną, poprowadziliśmy niezbędne instalacje i wykonaliśmy wszystkie stanowiska ekspozycyjne. Niezwykle ważne w projektowaniu tej ekspozycji było nie przysłonięcie piękna samego budynku, który na tę okoliczność został przeniesiony o 400km z jednej z podlaskich miejscowości. Projekt został podzielony na dwie strefy: wewnętrzną (muzealną) i zewnętrzną (będącą formą placu zabaw).

Część muzealna została zaprojektowana w taki sposób, aby dawała odwiedzającym możliwość poznawania, a tym samym zabawy wybranymi przedmiotami dostępnymi na ekspozycji. Zwiedzający oprócz podziwiania okładek czasopism z dawnych lat, mają też możliwość przeglądania ich zawartości. Oprócz poznawania ciekawostek związanych z zabawkami, zwiedzający mogą wziąć udział w quizie, zagrać w wybrane gry planszowe czy nakręcić swój film wykorzystując do tego marionetki. Największą atrakcją, wśród młodszych gości wystawy, cieszy się stanowisko Miś pluszowy, na którym zwiedzający mogą wcielić się w tytułowego misia i dowolnie go personalizować.

W części zewnętrznej zbudowaliśmy 3 stanowiska, dzięki którym młodsi goście muzeum poznają i zagrają w gry, w które nie tak dawno bawili się ich rodzice. Goście mogą zagrać w popularne „klasy”, stoczyć bitwę morską dzięki specjalnemu stołowi do gry w statki czy zagrać w „kapsle” na torze pełnym przeszkód i skoczni.

Całość wystawy zarządzana jest z poziomu naszego systemu zarządzania ekspozycją Stavio.