System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Galeria Sztuki Starożytnej

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne
  • Aplikacje mobilne
  • Videomapping i animacje

Multimedialna oprawa ekspozycji w Muzeum Narodowym

Realizacja dla Muzeum Narodowego w Warszawie obejmowała produkcję aplikacji interaktywnych, mobilnego audioprzewodnika  oraz animacji i video mappingów. Wszystkie aplikacje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najbardziej wkomponowały się w scenografię wystawy.

Mobilny przewodnik posiada zaimplementowane dwie ścieżki zwiedzania (krótką i długą), a przemieszczanie się pomiędzy kolejnymi stanowiskami jest łatwe dzięki wbudowanej w aplikację mapie wystawy i jej funkcji nawigacyjnej. Aplikacja po za klasyczną funkcją audioprzewodnika zawiera rozwinięcie w postaci licznych treści multimedialnych (zdjęć, filmów i animacji) oraz przeglądarkę modeli 3D, dzięki której możliwe jest obejrzenie niewidocznych dla zwiedzających elementów artefaktów.

Wielkie wrażenie na gościach muzeum robi wykonany przez nas videomapping w sali „Wazy”. Projekcja wyświetlana z trzech zsynchronizowanych ze sobą projektorów, rzucających obraz na jedną ze ścian wystawy, zawiera przygotowaną przez nas animację 2D prezentującą proces powstawania i zdobienia waz w starożytności. Kolejna część animacji prezentuje typy waz, a sama prezentacja została dodatkowo zsynchronizowana z oświetleniem zainstalowanym na ekspozycji.

Sala „Impluvium” została zaprojektowana jako forma strefy relaksu, w której zwiedzający będą mogli przysiąść i jeszcze raz z daleka przyjrzeć się całej ekspozycji. W centralnej części sali został umieszczony wielki basen na wzór rzymski, na którego powierzchnię wykonaliśmy interaktywny videomapping z dwóch projektorów, co stworzyło niesamowity efekt dla zwiedzających. Cała instalacja mappingu została wyposażona w aż dwie zsynchronizowane ze sobą kamery śledzące ruchy użytkownika, co w połączeniu z naszym oprogramowaniem, pozwoliło na nadanie niespotykanej interaktywności całej instalacji.