System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Muzeum Śląskie

Poznaj projekt Galeria

  • Videomapping i animacje

Videomapping makiety dawnej kopalni Katowice

Muzeum Śląskie to niesamowity obiekt kultury, który swoją siedzibę ma w obiektach dawnej kopalni Katowice. W 2023r., z okazji jubileuszu istnienia kopalni, stworzona została specjalna wystawa „200 lat kopalni Katowice. Nasza kopalnia”. Na potrzeby ekspozycji wykonaliśmy videomapping na makietę prezentującą zachowane budynki kopalni. Na makiecie prezentowany jest układ kopalni z roku 1925r., dzięki czemu zwiedzający mogą zapoznać się z architekturą obiektu sprzed prawie 100 lat.

W ramach projektu wykonaliśmy także liczne instalacje niskoprądowe, które automatyzują wybrane elementy wystawy.