System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Muzeum Narodowe w Lublinie

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje internetowe

Portal do prezentacji zbiorów zdigitalizowanych

Na potrzeby udostępniania swoich zdigitalizowanych zbiorów, Muzeum Narodowe w Lublinie powierzyło nam projekt polegający na stworzeniu portalu internetowego dla wszystkich podległych sobie instytucji i obiektów. Portal został stworzony w systemie WordPress, na potrzeby którego napisaliśmy kilkanaście różnego rodzaju wtyczek, dzięki czemu możliwe było połączenie prostoty edycji z zaawansowaną funkcjonalnością wymaganą przez naszego Klienta.

Sercem całego portalu jest moduł odpowiedzialny za przechowywanie i przetwarzanie gromadzonych w nim danych. Zastosowanie mechanizmu ElasticSearch pozwala na niestandardowe przeszukiwanie danych o złożonej strukturze informacji, dzięki czemu możliwe było udostępnienie internautom wydajnej wyszukiwarki zbiorów.

Portal posiada responsywny interfejs użytkownika oraz pełne wsparcie standardu dostępności WCAG 2.1 na poziomie AA.