System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Centrum Wiedzy Bolesławiec

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Nowoczesne centrum naukowe

Centrum Wiedzy to projekt realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bolesławcu, która w swoim nowoczesnym budynku postanowiła stworzyć miejsce łączące kulturę, naukę i informację. Na parterze budynku zainstalowanych zostało kilkanaście stanowisk interaktywnych (dotykowe monitory, ściana video i podłoga interaktywna), na które stworzyliśmy aplikacje.

Najciekawszą aplikacją na całej ekspozycji jest Układ Słoneczny, który został wykonany w silniku 3D i zainstalowany na dotykowej ścianie video. Goście, za pomocą gestów, mogą eksplorować układ słoneczny, poznając najważniejsze informacje o znajdujących się w nim planetach.

Kolejną atrakcją dla zwiedzających jest aplikacja Mikroskop, w której użytkownicy mają dostępne dwa tryby pracy: quiz wiedzy i badanie próbek. W aplikacji prezentowane są macro zdjęcia różnych zwierząt i roślin, a zadaniem użytkownika jest ich odpowiednie dopasowanie do ich nazw.