System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Muzeum Lecha Poznań

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Wystawa prezentująca 100-letnią historię poznańskiego klubu piłkarskiego

Na 100-lecie istnienia Lecha Poznań, władze tego klubu piłkarskiego postanowiły przygotować dla jego kibiców nie lada niespodziankę. Na poziomie -1 poznańskiego Enea Stadionu wydzielono przestrzeń, którą wykorzystaliśmy do stworzenia klubowego muzeum. Przestrzeń została podzielona na sekcje związane z danym aspektem funkcjonowania klubu.

Od wejścia zgromadzeni goście witani są wielkoformatowym ekranem, który w połączeniu z dookólnym nagłośnieniem tworzy niesamowite multimedialne doświadczenie. W dalszej części, kibice mogą poznać historię klubu w ramach interaktywnej osi czasu. Przesuwając ekran, umieszczony na specjalnej prowadnicy, użytkownicy mogą przeczytać informacje dotyczące każdego roku ze 100-letniej historii klubu.

Kolejne stanowisko prezentuje wszystkie miejsca, w których poznański klub rozgrywał swoje mecze w Pucharze Polski. Przed mapą umieszczony został pulpit z wbudowanym ekranem, na którym wyświetlany jest film „Droga po Puchar”.

Na stanowisku „Mistrzostwa Polski” zaprezentowano teksty oraz relacje audio i wideo ze spotkań, które stanowiły ostateczny krok do mistrzowskiego tytułu. W ramach stanowiska wbudowaliśmy także ekran LED, na którym prezentowane są nazwiska piłkarzy, którzy byli graczami mistrzowskich drużyn.

Specjalnie wybudowana trybuna to miejsce pełniące rolę klubowego kina. To z jej poziomu goście wystawy mogą oglądać relacje z praktycznie wszystkich występów poznańskiej drużyny w europejskich pucharach. Specjalnie przygotowany pulpit pozwala wywoływać treści, które następnie odtwarzane są na wielkoformatowym ekranie.

Nie lada gratką dla kibiców jest stanowisko służące do pomiaru głośności dopingu. Goście, wchodząc do wygłuszonej kabiny, mogą zaśpiewać fragment klubowego hymnu, a wykonana przez nas aplikacja rejestruje maksymalny poziom z jakim śpiewał dany użytkownik.

Goście w specjalnej kasie biletowej, stanowiącej replikę historycznej kasy z pierwszego stadionu Lecha Poznań, mogą wydrukować i zabrać ze sobą bilet, który stanowi wspaniałą pamiątkę z wizyty w klubowym muzeum. Dodatkową atrakcją ekspozycji jest wykonany przez nas video mapping na manekina, na którym zaprezentowanych zostało kilkadziesiąt koszulek meczowych poznańskiej drużyny.

Całość ekspozycji (oprogramowanie, sprzęt AV i oświetlenie) zarządzana jest za pomocą naszego autorskiego systemu zarządzania ekspozycją Stavio.