System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Motoeksperymentatorium

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne
  • VR/AR

Wystawa naukowa przybliżająca arkana motoryzacji

Dla szczecińskiego Muzeum Techniki i Komunikacji wykonaliśmy aplikacje interaktywne i animacje na potrzeby wystawy stałej pod nazwą „Motoeksperymentatorium”. W ramach powierzonego nam zakresu prac przygotowaliśmy kilkanaście różnego rodzaju aplikacji interaktywnych i programów dla mikrokontrolerów Arduino, dzięki którym interakcja całej ekspozycji stoi na bardzo wysokim poziomie.

Na wystawie znajduje się kilka stanowisku stricte informacyjnych, prezentujących wiedzę związaną z branżą motoryzacyjną czy ruchem drogowym, ale to 3 stanowiska interaktywne cieszą się największym powodzeniem wśród zwiedzających.

Symulator jazdy, którego stanowisko zostało zbudowane w taki sposób, aby imitowało samochód Volkswagen Bulik T1, ma pozwolić zwiedzającym doświadczyć trudności w prowadzeniu samochodów w różnych niesprzyjających okolicznościach.

Wyścigi rowerowe, to stanowisko w którym zwiedzający za pomocą klasycznych rowerów mogą poruszać się po wirtualnym miasteczku ruchu drogowego. Aplikacja komunikuje się z mikrokontrolerem, który na bieżąco zwraca informację o prędkości z jaką porusza się w danej chwili użytkownik. Dzięki stworzonej przez nas aplikacji, użytkownicy mogą przetestować swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego, zdobywając przy tym określoną ilość punktów.

Ostatnim, niezwykle interesującym stanowiskiem, jest Symulator zderzeń, w którym użytkownicy siadając na specjalnie przygotowanej pochylni i ubierając gogle VR, mogą doświadczyć jak zachowuje się ich ciało w trakcie prawdziwego wypadku. Po za stworzeniem samej aplikacji interaktywnej i odpowiednio przygotowanej animacji 3D, stanęliśmy przed wyzwaniem polegającym na stworzenia mechanizmu, który w sposób dynamiczny, zależny od wagi użytkownika, sterowałby animacją i pracą pochylni.  Testy przeprowadzone na licznej grupie użytkowników, pokazały że i to wyzwanie udało nam się zrealizować sposób prawie perfekcyjny.