System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

EC1 – Interaktywny Escape Room

Poznaj projekt Galeria

  • VR/AR

Gra Escape Room w rozszerzonej rzeczywistości

W ramach większego projektu związanego z budową Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej w kompleksie naukowym EC1 Łódź zrealizowaliśmy grę typu Escape Room, wykorzystującą technologię rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Gra dostępna jest jako specjalna atrakcja Strefy VR/AR, w którą w ramach jednej sesji może zagrać aż 4 graczy.

Fabuła gry, nawiązująca do budynku dawnej elektrowni EC1, została osadzona w XIX-wiecznej Łodzi, która przeżywa epokę industrialną. W jej trakcie, gracze pomogą bohaterowi gry (Joachimowi Salomonowi Lux-Meierowi) rozwiązać zagadki i pokonać stawiającego przed nimi liczne przeszkody antagonistę.

Gra uruchamiana jest na 2 zestawach tabletów, tak aby umożliwić ich naprzemienne ładowanie. Każdy z zestawów to 4 najnowsze iPady marki Apple. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego silnika ARKit oraz opracowanym przez nas specjalnym algorytmom przetwarzania obrazu, gracze mogą przeżyć niesamowite interaktywne doświadczenie, które zapamiętają na wiele miesięcy.

Atrakcji samej rozgrywce dodają także elementy ekspozycyjne, tj. liczne markery rozpoznawane przez urządzenia, sterowane przez DMX oświetlenie czy wielkoformatowe ekrany, na których graczom wyświetlane są animacje 2D, stanowiące fabularne przerywniki rozgrywki.