System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Fabryka Wody – Videomapping

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Videomapping i animacje

Edukacyjna projekcja 3d wykorzystująca 5 projektorów

W ramach większego projektu realizowanego dla kompleksu basenowego Fabryka Wody w Szczecinie wykonaliśmy zestaw animacji edukacyjnych, które mają zaprezentować zwiedzającym techniczne aspekty funkcjonowania aquaparku.

W przestrzeniach technicznych, znajdujących się pod basenami rekreacyjnymi, zainstalowane zostały projektory laserowe, z których rzucane są animacje na zainstalowane tam urządzenia. W ramach wdrożenia opracowaliśmy animacje prezentujące zagadnienia związane z ogrzewaniem całego kompleksu, filtrowaniem wody czy infrastrukturą energetyczną. Wszystkie animacje zostały zaprojektowane i skalibrowane w taki sposób, aby mogły być wyświetlane na istniejących w pomieszczeniach urządzeniach.

Dodatkowo zrealizowaliśmy dłuższy film, który przybliża zwiedzającym niewidoczne ze ścieżki zwiedzania pomieszczenia i urządzenia, a także wyjaśniający skomplikowane procesy zachodzące w przestrzeni podbasenia.