System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Morskie Centrum Nauki

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Ponad 100 aplikacji interaktywnych podzielonych na 5 dziedzin tematycznych


Klient: Morskie Centrum Nauki / TRIAS AVI Sp. z o.o.


Data realizacji: maj 2023r.

Na potrzeby wystawy stałej Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie dostarczyliśmy ponad 100 interaktywnych aplikacji i stanowisk, które pozwalają gościom centrum na zgłębianie wiedzy związanej z szeroko pojętą tematyką morza, w ramach 5 działów tematycznych.

To już kolejny projekt, który mieliśmy przyjemność realizować dla Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie i kolejny, który po stworzeniu mobilnej wystawy czasowej, stanowił dla nas bardzo duże wyzwanie. Wszystkie aplikacje zostały zrealizowane w bardzo krótkim czasie, a ich implementacja, ze względu na ich interaktywne funkcje, wiązała się z setkami godzin testów na miejscu.

W ramach prac w całym obiekcie wdrożyliśmy nasz autorski system zarządzania ekspozycją Stavio, który kontroluje prace nie tylko sprzętu AV i oświetlenia, ale także licznych atrakcji wodnych.

Jesteśmy niezwykle dumni z udziału w tym inspirującym przedsięwzięciu, które ma na celu promowanie nauki i edukacji morskiej w nadzwyczaj interaktywny i poznawczy sposób.