System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

EC1 – Kino Polonia

Wystawa interaktywna

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne
  • Videomapping i animacje

Historia polskiego kina w interaktywnej formie


Klient: EC1 Łódź


Data realizacji: październik 2023r.

Trzy kondygnacje i ponad 1500m2 przestrzeni ekspozycyjnej, które składają się na największą istniejącą wystawę dotyczącą polskiej kinematografii. To niesamowite przedsięwzięcie, które mieliśmy przyjemność realizować w 2023r. na potrzeby Narodowego Centrum Kultury Filmowej w Łodzi, będącego częścią kompleksu EC1.

W ramach projektu zrealizowaliśmy ponad 80 różnego rodzaju aplikacji dotykowych, które przybliżają kulisy powstania ponad 1000 polskich filmów i seriali. Wszystkie aplikacje zostały wykonane ze wsparciem dla osób niepełnosprawnych.

Niesamowity efekt wizualny całej wystawie nadały opracowane przez nas liczne video mappingi, w tym jeden w formacie 360 stopni, do którego realizacji wykorzystane zostały lustra sterowane za pomocą DMXa.