System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

EC1 – Roleplay Locations

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne
  • Gry
  • Videomapping i animacje

Wystawa o tworzeniu gier

Roleplay Locations to ekspozycja funkcjonująca w ramach stworzonej także przez nas wystawy stałej w Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej. W ramach 8 różnych pokoi, odwiedzający poznają zawody ludzi, którzy odpowiadają za powstawanie ich ulubionych gier. Wystawa została zaprojektowana w taki sposób, aby zwiedzający za pomocą licznych doświadczeń, mogli w sposób jak najbardziej „namacalny” przybliżyć sobie każdy z prezentowanych zawodów.

Na potrzeby ekspozycji stworzyliśmy liczne mini gry, dostępne za pomocą ekranów dotykowych czy specjalnie opracowanych konsol sterujących.

W ramach pokoju Biznes goście przeprowadzą rekrutację członków zespołu za pomocą fizycznych plansz rozpoznawanych przez zaprogramowany przez nas do tego celu mikrokontroler. W pokoju Concept Art/Story odwiedzający za pomocą zsynchronizowanych ze sobą ekranów poznają proces tworzenia scenariusza do gry. Pokój Level Design  to przede wszystkim imponujący, wieloprojektorowy video mapping prezentujący elementy świata 3D. Pokoje 3D Art i Programowanie pokazują już wszystko to, co gracze mogą zobaczyć i poczuć grając w daną grę. W przestrzeni tej zostało także umieszczone wieloekranowe doświadczenie „Silnik gry”, dzięki któremu w ramach stworzonej na te potrzeby specjalnej gry, goście mogą przekonać się jak wyglądałaby ta gra bez jednego z kluczowych elementów. W pokoju Udźwiękowienie zwiedzający będą mogli nagrać efekty dźwiękowe czy skomponować ścieżkę dźwiękową do stworzonej na te potrzeby mini gry. Ostatni pokój to forma Easter Egga, niewidoczny w ramach klasycznej ścieżki zwiedzania. Każdy kto odnajdzie to pomieszczenie zobaczy jak wygląda pokój twórcy gier, który nie pracuje w wielomilionowej korporacji, a jest przedstawicielem twórców tzw. Indie Game.