System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Interaktywne Escape Room

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Sieć interaktywnych pomieszczeń Escape Room

W ramach projektu zaprojektuj i wybuduj, realizowanego dla kompleksu Fabryka Wody w Szczecinie, stworzyliśmy system 9 interaktywnych pomieszczeń Escape Room, w których goście aquaparku mogą zagrać w jeden z 7 niezależnych scenariuszy rozgrywki. Architektura pomieszczeń została zaprojektowana w taki sposób, aby nawiązywała do pomieszczeń znanych z filmu „Cube”, w którym uczestnicy przechodzą pomiędzy pokojami, które za pomocą świateł i dźwięku, dostosowują się do aktualnie rozgrywanej fabuły.

W pomieszczeniach znalazły się także w pełni zautomatyzowane gabloty, w których ukrytych zostało ponad 40 różnych artefaktów. Artefakty stają się widoczne dla uczestników rozgrywki tylko w określonych momentach rozgrywki. Dodatkowo w pomieszczeniach znalazły się także elementy widoczne jedynie w świetle UV oraz przedmioty, które gracze mogą fizycznie dotykać.

Całość rozgrywki, oprócz narracji lektorskiej i efektowych animacji, prowadzona jest za pomocą ekranu dotykowego oraz specjalnie wytworzonej konsoli sterującej. W ramach scenariuszy stworzonych zostało ponad 30 różnego rodzaju mini gier, dostosowanych do wieku i umiejętności graczy.

Rozgrywka w pomieszczeniach Escape Room odbywa się w sposób zautomatyzowany, a do jej rozgrywania nie jest wymagana obecność żadnej osoby kontrolującej. Gracze przechodzą pomiędzy pomieszczeniami za pomocą 23 drzwi, których otwieranie i zamykanie odbywa się z poziomu systemu sterującego.