System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Leśna Izba Edukacyjna

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne
  • Aplikacje mobilne
  • VR/AR

Przyrodnicza wystawa o niezwykłym poziomie interakcji.

Nowoczesne Centrum Edukacji Leśnej, które w 2023r. została otwarte w Nadleśnictwie Oborniki, to wystawa edukacyjna o niesamowitym poziomie interakcji. W ramach 13 punktów ekspozycyjnych stworzone zostały stanowiska wykorzystujące najnowsze dostępne technologie z zakresu automatyki i robotyki.

Jedną z atrakcji ekspozycji jest stanowisko pozwalające zapoznać się zwiedzającym z pojęciem fotosyntezy. Na dualnym stanowisku, za pomocą skonstruowanych na jego potrzeby specjalnych paletek-liści,  zwiedzający mogą łapać promienie słońca, które są rzucane w jego obszarze z zaprogramowanych do tego celu reflektorów.

Kolejną atrakcję stanowi gra polegająca na sadzeniu drzew, która obsługiwana jest za pomocą kamery Azure Kinect DK. Aplikacja śledzi poszczególne ruchy gracza, tj. kopanie dołków, wybieranie drzew czy zakopywanie sadzonek, a goście izby mogą rywalizować między sobą o to kto w danym czasie posadzi więcej drzew.

Wielkie wrażenia na zwiedzających robi wykorzystanie technologii VR, dzięki której mają oni możliwość odbycia spaceru po wymodelowanym do tego celu lesie. Podczas spaceru użytkownicy muszą odnaleźć kilkanaście różnych przedmiotów związanych z pracą drwala.

Niesamowity poziom interakcji zapewnia także specjalnie skonstruowany na potrzeby wystawy stół interaktywny, który rozpoznaje odkładane na nim artefakty, dzięki czemu na ekranie mogą być prezentowane informacje z nimi związane

Izba edukacyjna to także wspaniałe stanowiska pozwalające na bardziej manualne doświadczenia. Na oprogramowanych przez nas stanowiskach goście mogą zagrać na specjalnych leśnych cymbałkach, zmierzyć swój poziom refleksu walcząc z brudnicą czy dokonać pomiaru wilgotności ściółki leśnej.