System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Supermocni

Poznaj projekt Galeria

  • Gry

Aplikacja edukacyjna dla dzieci

Projekt realizowany dla Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego polegał na stworzeniu gry mobilnej, przeznaczonej dla dzieci w wieku 6-9 lat, dotyczącej bezpiecznego zachowania się w miejscach publicznych.

Gracz wciela się w postać jednego z sześciu dostępnych avatarów, którym przemieszcza się w wirtualnym świecie. W trakcie rozgrywki gracz mierzy się z różnymi zadaniami, w których pomaga mu wirtualny przewodnik. Gra oprócz otwartego świata ma zaimplementowane różnego rodzaju mini gry: quizy, ćwiczenia pamięci, znajdowanie różnic czy labirynt. Na zakończenie gry dla gracza generowany jest wirtualny dyplom z jego zdjęciem.