System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Fort Jugowice

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne
  • Aplikacje mobilne

Oprawa multimedialna wystawy Muzeum Harcerstwa

Na potrzeby krakowskiego Muzeum Harcerstwa i jego nowo utworzonej wystawy w Forcie Jugowice, realizowaliśmy prace związane z produkcją treści multimedialnych.

W ramach projektu wykonaliśmy 5 aplikacji dotykowych w technologii HTML, które zoptymalizowaliśmy do działania na odtwarzaczach multimedialnych firmy BrightSign. Wszystkie aplikacje mogą być edytowane za pomocą naszego autorskiego systemu zarządzania z możliwością ich eksportowania do formatu obsługiwanego przez aplikację BrightAuthor. Aplikacje posiadają zaimplementowany standard WCAG 2.1 na poziomie AA. Dodatkowo treść wszystkich aplikacji została udostępniona na serwerach wewnętrznych wystawy i jest dostępna dla zwiedzających po zeskanowaniu odpowiedniego kodu QR. Takie podejście pozwoliło udostępnić osobom niedowidzącym treści pochodzące z wystawy bezpośrednio na ich urządzenia mobilne, gdzie mogą zostać odczytane za pomocą wykorzystywanego przez nich syntezatora mowy.

W ramach projektu opracowaliśmy też video mapping rzucany na makietę fortu z dwóch projektorów oraz kilka animacji prezentowanych na zabytkowych murach obiektu.

Na potrzeby wystawy wyprodukowaliśmy także kilka ścieżek audio, które stanowią jej tło dźwiękowe, dodające jej niezwykle podniosłego klimatu.