System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Narodowe Muzeum Techniki

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

System zarządzania ekspozycją w Pałacu Kultury i Nauki

Na potrzeby wystawy stałej „Wkład Polaków w światowe dziedzictwo techniczne i naukowe”, która była realizowana w Narodowym Muzeum Techniki w Warszawie przez jednego z naszych Partnerów, wdrożyliśmy nasz autorski system zarządzania ekspozycją Stavio.

Nasz system odpowiada za prawidłowe działanie wszystkich urządzeń zlokalizowanych na wystawie, ich włączanie i wyłączanie o zadanych godzinach, pozwalając przy tym także na manualne sterowanie wybranymi stanowiskami.

Stavio to także zaawansowany system zarządzania treścią, dzięki któremu jego użytkownicy mogą edytować praktycznie każdą treść umieszczoną w aplikacji interaktywnej. Nasz system dba o to, aby na urządzeniu zawsze była opublikowana aktualna wersja aplikacji. Moduł kontrolujący nadzoruję pracę stanowiska, dzięki czemu użytkownicy systemu mają pewność, że aplikacja na stanowisku działa prawidłowo, a sam system nie jest podatny na niepożądane działanie osób trzecich.