System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

EC1 – Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej

Odtwórz wideo Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne
  • Videomapping i animacje

Wystawa opowiadająca o komiksie i grach video w niespotykanej dotąd skali

Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej to wystawa stworzona w jednym z największych polskich parków edukacyjnych – EC1 Łódź. W ramach wystawy funkcjonuje kilka stref tematycznych, dzięki którym odwiedzający, w nowoczesny sposób, mogą zgłębić swoją wiedzę dotyczącą narracji interaktywnej występującej w grach wideo i komiksach.

Strefa Retro, w której zaprezentowane są początki rynku gier wideo w Polsce i na Świecie, umożliwia odwiedzającym zapoznanie się z tą tematyką za pomocą stworzonych przez nas aplikacji dotykowych, a także zagrać na odpowiednio zmodyfikowanych przez nas automatach do gier.

W Strefie GameLab zwiedzający poznają każdy z 7 etapów tworzenia gier, a dzięki wykonanym przez nas licznym wywiadom z twórcami, będą mogli przekonać się jak bardzo skomplikowany jest to proces. Dodatkową atrakcją tej strefy jest możliwość zaprezentowania swojego pomysłu na grę i zarejestrowaniu swojego przemówienia za pomocą zainstalowanej na stanowisku kamery.

W centrum nie zapomniano o zaprezentowaniu nowinek technologicznych, które swoje miejsce znalazły w strefie VR/AR, gdzie można skorzystać z aplikacji działających w świecie wirtualnej i mieszanej rzeczywistości. Niebywałą atrakcją tego miejsca jest stworzona przez nas gra AR (rzeczywistość rozszerzona), dzięki której zwiedzający mogą rozwiązać zagadki specjalnie przygotowanej przestrzeni Escape Room. Strefa pozwala także zgłębić informacje dotyczące rynku gier wideo na stanowisku nawiązującym do jednej z popularnych scen filmu „Raport Mniejszości”. W strefie możliwe jest także zagranie w jedną z kilkunastu gier VR czy przetestowanie możliwości okularów Microsoft Hololens.

Jedną z większych przestrzeni CKiNI zajmuje Strefa Komiksu. Na dwóch piętrach ekspozycji, dzięki licznym aplikacjom dotykowym, goście poznają gatunki komiksów, ich historie czy techniki tworzenia. W przestrzeni wystawienniczej umieszczone zostały także liczne stanowiska, na których prezentowane są sylwetki twórców komiksów i przeprowadzone z nimi wywiady w formie wideo.

W ramach całego projektu przygotowaliśmy także szereg animacji 2D i 3D, które wykorzystane przez nas były do stworzenia video mappingów i hologramów 3D umieszczonych w różnych strefach wystawy.