System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Platforma transportowa

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje internetowe

Internetowa platforma dla komunikacji publicznej

W 2022r., w ramach projektu realizowanego dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy platformę agregującą dane dotyczące transportu publicznego realizowanego na terenie województwa wielkopolskiego.

Podstawowy komponent platformy to wydajny mechanizm składowania i przeszukiwania danych, który jest w stanie przetwarzać ogromne zbiory danych (big data). Założeniem platformy jest agregacja danych pochodzących od wszystkich przewoźników realizujących swoje przewozy w województwie wielkopolskim.

Dzięki zgromadzonym danym możliwe było stworzenie wyszukiwarki połączeń, która następnie została udostępniona mieszkańcom województwa. Wyszukiwarka pozwala znajdować połączenia niedostępne dotychczas w globalnych platformach tego typu.

Dodatkowo, w ramach udostępniania otwartych danych, został wytworzony interfejs API, dzięki któremu developerzy mogą wykorzystać zgromadzone dane do budowy własnych projektów.