System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Planetarium Śląskie

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Naukowe aplikacje interaktywne dla nowej ekspozycji Planetarium Śląskiego

W 2022r.  zakończyły się prace związane ze stworzeniem w budynku Planetarium Śląskiego – Śląskiego Parku Nauki. Na potrzeby nowej ekspozycji dostarczyliśmy zestaw aplikacji interaktywnych, które poruszały tematy związane z fizyką i astronomią.

Jednym z największych wyzwań w ramach tego projektu było stworzenie aplikacji prezentującej diagram Hertzsprunga-Russella, na którym przedstawione zostały wszystkie znane ludzkości gwiazdy. Olbrzymia ilość danych wymagała od nas stworzenia mechanizmów optymalizujących, na potrzeby prezentacji gwiazd w silniku 3D aplikacji.