System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Muzeum Skierniewic

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Historia Skierniewic opowiedziana w 10 strefach tematycznych

W październiku 2018r. otwarta została wystawa stała w nowopowstającym Muzeum Skierniewic, na którego potrzeby dokonano rewitalizacji budynku dawnych koszar. Wystawa została podzielona na 10 stref tematycznych, w której oprócz narracji historycznej, zwiedzający zgłębią aspekty związane z lokalną przyrodą, nauką czy rzemiosłem.

Na potrzeby ekspozycji wykonaliśmy szereg aplikacji dotykowych oraz prezentacji multimedialnych, które znakomicie wpłynęły na interaktywność całego przedsięwzięcia. Niebywałą atrakcją dla najmłodszych gości muzeum jest stół multimedialny, dzięki któremu dzieci mogą zgłębiać swoją wiedzę poprzez zabawę.