System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Centrum Edukacji Przyrodniczej w Kirach

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Multimedialna wystawa Tatrzańskiego Parku Narodowego

Dla nowopowstałego Centrum Edukacji Przyrodniczej mieszczącego się w Dolinie Kościeliskiej (Kiry), wykonaliśmy 18 aplikacji interaktywnych, stanowiących oprawę multimedialną wystawy.  Cała wystawa została podzielona na 7 stref tematycznych, z których każda posiada odrębny mechanizm zarządzania, uruchamiający wybrane scenariusze aplikacji.

Na wystawie oprócz klasycznych aplikacji informacyjnych znalazło się miejsce dla kilku aplikacji o zwiększonym stopniu interakcji. Na stanowisku „Niezbędnik odkrywcy” goście wystawy nauczą się pakować plecak na wyprawę, a najmłodsi goście wystawy zagrają w grę polegającą na wyprowadzeniu nietoperza z jaskini, poznając w jej trakcie zachowane formy krasowe.

Niezwykłe wrażenie na zwiedzających robią opracowane przez nas filmy i animacje, które w połączeniu z dynamicznym scenariuszem wystawy, tworzą pewną formę spektaklu, przedstawiającą historię Tatr.