colgate_baner.jpg

Aplikacje targowe na ekrany dotykowe dla Colgate

W ramach współpracy z firmą Colgate zaprogramowaliśmy aplikacje na ekrany dotykowe, które były wsparciem promocyjnym na Targach Stomatologicznych. Na stoisku odwiedzający mogli zarejestrować swoje dane, a w zamian otrzymywali identyfikator z indywidualnym kodem kreskowym. Następnie na poszczególnych stanowiskach, wykonywali zadania i zbierali punkty, które były przypisywane do ich kodu.

Na koniec zabawy, skanowali swój identyfikator w aplikacji, a na ekranie wyświetlała się informacja o zdobytych punktach oraz zaliczonych stanowiskach. Użytkownik mógł odebrać nagrodę, grać dalej lub zrobić sobie zdjęcie, w specjalnej ramce Colgate i wysłać je na swój e-mail. Dzięki aplikacjom firma w sposób zautomatyzowany gromadziła nowe leady, na których mogła prowadzić dalsze działania marketingowe.

Wprowadzenie elementu zabawy podczas targów branżowych, wzbudzało duże zainteresowanie wśród odwiedzających i pozytywnie wpływało na wizerunek firmy. Zgromadzone dane osobowe, dostępne były dla osób uprawnionych, bezpośrednio przez dedykowany aplikacji system CMS. Firma mogła je wyfiltrować oraz wyeksportować w różnych, dogodnych formatach.

Data:

sierpień 2017

Kategoria:

Aplikacje, Multimedia,

Klient:

Colgate

Najważniejsze funkcje:

Aplikacje dotykowe

Serwer Digital Signage

Dedykowany serwer CMS

Skanery kodów kreskowych

System Digital Signage

Szkolenie użytkowników

Fotobudka

Projektowanie UX/UI

Gry dotykowe

colgate_jpg.jpg