Dlaczego My?

Jesteśmy kreatywnym dostawcą różnego rodzaju rozwiązań IT na terenie całej Europy. Naszą główną specjalizacją są wysokiej jakości strony internetowe, pisanie indywidualnego oprogramowania na wszelkiego rodzaju urządzenia oraz szeroko pojęta grafika.

Nasz młody dynamiczny i kreatywny zespół specjalistów stale monitoruje najnowsze technologie, aby móc oferować wam rozwiązanie na najwyższym poziomie.

Międzynarodowe doświadczenie

Otwieramy się na świat ? nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz indywidualne podejście zostały docenione wśród zagranicznych Klientów.

Dzięki naszym specjalistom władającym językami obcymi oraz naszym Know-How z powodzeniem uczestniczymy w międzynarodowych projektach.

Kadra zarządzająca

Adam Steindel

Prezes zarządu

Absolwent Politechniki Poznańskiej, współzałożyciel i dyrektor zarządzający firmy Medway. Z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów międzynarodowych, odpowiedzialny jest za pozyskiwanie nowych klientów oraz przepływ prac w spółce. Biegle włada językiem niemieckim oraz angielskim - w wolnym czasie stara się jak najwięcej podróżować, poznawać nowych ludzi i ich kulturę.

Michał Skoraszewski

Creative Head / V-ce Prezes zarządu

Absolwent Politechniki Poznańskiej, współzałożyciel firmy Medway, piekielnie utalentowany. Samozwańczy Creative Head z 12-letnim doświadczeniem, zdobytemu wykształceniu, licznym certyfikatom oraz wyróżnieniom panuje nad pionem programistów oraz grafików. W wolnym czasie kucharz amator - również z wieloma wyróżnieniami.

Julia Kamińska

Kierownik działu front-end

Niezależna i bardzo twórcza absolwentka Politechniki Poznańskiej. Związana z informatyką od ponad 12 lat. Do jej codziennych zadań należy zarządzanie grupą deweloperów, architektów oraz Front-endu. Ponadto wspiera również sekcję technologii mobilnych. W wolnym czasie matka dwojga dzieci i domowy MacGyver!

Katarzyna Steindel

Pracownik administracyjny

Zorganizowana i zawsze gotowa na nowe wyzwania koordynuje wszelkie działania w firmie. Utalentowana absolwentka Politechniki Poznańskiej w Poznaniu ściśle współpracuje z każdym działem w firmie. Odpowiedzialna za bezproblemowa działanie naszego biura, jego administrację oraz dobre stosunki biznesowe z klientami. W wolnym czasie spełnia się z wielką pasją jako wizażystka/stylistka.