System zarządzania ekspozycją

Zarządzaj ekspozycją tak jak lubisz. Wszystkie niezbędne funkcje w jednym narzędziu, dzięki któremu będziesz mógł łatwo rozwijać i kontrolować swoją wystawę.

Przejdź icon

Przewodnik w Twoim telefonie

Wybierz szybkie we wdrożeniu rozwiązanie, pozwalające na łatwą rozbudowę i aktualizację treści

Gamifikacja obiektu

Stwórz z nami immersyjne doświadczenie dla gości Twojego obiektu, które pozwoli im przenieść się do świata gry, dzięki któremu odkryją oni ten obiekt na nowo.

Wirtualne szkolenia

Wybierz naszą platformę szkoleniową, która pozwoli Ci na szybkie i efektywne szkolenie Twoich pracowników.

Twoja wirtualna firma

Postaw na pełną informatyzację swojej firmy i zbuduj z nami nowoczesne narzędzie, które podniesie komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom.

Rozwijaj firmę z AI

Zaangażuj sztuczną inteligencję do rozwoju własnej firmy. Przekonaj się jak wiele pracy mogą wykonać za Ciebie opracowane przez nas narzędzia.

Ożyw swój budynek

Wykorzystaj efektowną projekcję 3D do nadania swojemu budynkowi spektakularnego wyglądu. Powierz nam opracowanie spektaklu, który przyciągnie tłumy.

Interaktywna przygoda

Stwórz z nami interaktywną sieć autonomicznych pomieszczeń Escape Room, które zabiorą Twoich klientów w niezapomnianą przygodę, pełną immersyjnych doświadczeń.

Młyny Rothera

Poznaj projekt Galeria

  • Aplikacje i wystawy interaktywne

Aplikacje interaktywne na bydgoskiej wystawie

Pod koniec 2022r., w bydgoskich Młynach Rothera, uruchomiona została pierwsza wystawa stała „Węzły”, na której można poznać Bydgoszcz od strony wody – rzeki Brdy, Kanału Bydgoskiego i Wisły. Na potrzeby wystawy dostarczyliśmy nasz system zarządzania ekspozycją Stavio oraz szereg aplikacji multimedialnych, które uzupełniły jej statyczne treści.

Na wystawie umieszczonych jest kilkanaście różnego rodzaju stanowisk multimedialnych, a jednym z najciekawszych jest symulator płynięcia po rzece Brda. Goście wystawy, po wejściu do kajaka, chwytają wiosło, a poprzez odpowiednie nim poruszanie oglądają kolejne  klatki filmu, nagranego w technologii 360 stopni.