CIRTTOINNO_baner.jpg

Serwis internetowy projektu CIRTTOINNO z narzędziem do autodiagnozy dla firm

Projekt CIRTTOINNO, którego liderem jest Agencja Rozwoju Pomorza SA. ma na celu wzrost innowacyjności firm turystycznych z obszaru Południowego Bałtyku. Wzrost ten ma on zostać osiągnięty poprzez edukowanie przedsiębiorców oraz udostępnienie im narzędzi do automatycznej analizy ich biznesów.

Zadaniem Medway było zaprojektowanie i wdrożenie funkcjonalnej strony internetowej dla projektu CIRTTOINNO. Witryna została przygotowana zgodnie z najwyższymi standardami wyznaczonymi przez W3C, jest responsywna oraz przystosowana do użytkowania przez osoby niedowidzące. Posiada przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz oparta jest o nowoczesny system CMS, umożliwiający administrację treści na stronie bez znajomości języka HTML. Jest zintegrowana z Google Analytics oraz social media, posiada pole zapisu na newsletter. Wyróżnia kilka rodzajów użytkowników, z różnymi uprawnieniami - zarejestrowanych Użytkowników strony, Adminstratora oraz Redaktora. Poza projektem graficznym layoutu, przygotowane zostały też dedykowane infografiki.

Najważniejszą funkcjonalnością witryny CIRTOINNO jest dedykowane narzędzie on-line do autodiagnozy przedsiębiorstw pod kątem ich cyrkularności (tzw. self assesment tool). Narzędzie jest ankietą ze zróżnicowanymi pytaniami (otwarte, zamknięte, macierzowe, z listy). Po udzieleniu odpowiedzi na pytania, użytkownicy otrzymują rekomendacje dalszych działań.

Dzięki wdrożonej przez Medway witrynie wzrasta atrakcyjność i konkurencyjność firm z obszaru Południowego Bałtyku.

Data:

październik 2018

Kategoria:

Web,

Klient:

Agencja Rozwoju Pomorza

Najważniejsze funkcje:

Opracowanie merytoryczne

Dedykowany serwer CMS

Szkolenie użytkowników

Projektowanie UX/UI

CIRTTOINNO_jpg.jpg