5-mz_-v2.jpg

Ministerstwo Zdrowia - serwis map potrzeb zdrowotnych

W ramach realizacji dla Ministerstwa Zdrowia naszym zadaniem było stworzenie internetowego serwisu map potrzeb zdrowotnych. Mapy są to dokumenty określające potrzeby zdrowotne poszczególnych regionów i całego kraju. Zebrano w nich dane demograficzne i epidemiologiczne, dane dotyczące realizowanych świadczeń, a także wykorzystania zasobów kadrowych i sprzętowych. Na ich podstawie sporządzana jest prognoza przyszłych potrzeb w zakresie świadczeń zdrowotnych dla poszczególnych województw i całego kraju.

W Medway stworzyliśmy funkcjonalny i przejrzysty serwis, który pozawala na pobranie map dla każdego z regionów, a także dostarcza ważnych informacji dotyczących całego projektu i określania potrzeb zdrowotnych. Na stronie wbudowaliśmy interaktywną mapę województw, w której zawarte zostały, osobne dla każdego obszaru, różne mapy zdrowotne (szpitalne, onkologiczne, kardiologiczne i 30-grup chorych).Dodatkowo w serwisie znajdziemy też interaktywną oś czasu, prezentującą kalendarz prac i projekt na przestrzeni kilku lat. Umieściliśmy też wyszukiwarkę z zaawansowanymi filtrami

Opracowany przez nas layout strony, sprawia, że jest ona estetyczna i intuicyjna. Co więcej – została przystosowana do używania przez osoby niepełnosprawne, zgodnie ze standardem WCAG 2.0. Posiada także kilka wersji językowych.

Data:

lipiec 2019

Kategoria:

Web,

Klient:

Ministerstwo Zdrowia

Najważniejsze funkcje:

Opracowanie merytoryczne

Dedykowany serwer CMS

Szkolenie użytkowników

Projektowanie UX/UI

5-mz-v2.jpg