invest_in_baner.jpg

Strona internetowa regionalnej inicjatywy non-profit, woj. pomorskie

Invest in Pomerania to rozbudowany, w pełni użyteczny serwis, informujący o inwestycjach w województwie pomorskim. Dzięki intuicyjnej architekturze treści, zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do rzetelnych wiadomości o instytucjach i wydarzeniach biznesowych w regionie. Projekt obejmował przygotowanie kreacji graficznej oraz wdrożenie strony internetowej dla instytucji Agencji Rozwoju Pomorza, zgodnie z zadanymi wytycznymi.

Dzięki nowoczesnemu CMS, system pozwala na zarządzanie i edycję treściami na stronie z poziomu Administratora, bez konieczności znajomości języka HTML. Posiada też funkcje ułatwiające optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek, wewnętrzne repozytorium plików i wyszukiwarkę treści na stronie. Dodatkowo rejestruje historię logowań i wykonywanych operacji na portalu, jest zintegrowany z social media i udostępnia interaktywną mapę miasta.

Witryna wykonana została z zastosowaniem najlepszych praktyk w dziedzinie budowania stron www i w zgodności z najnowszymi standardami wyznaczonymi przez W3C (World Wide Web Consortium).

Data:

czerwiec 2018

Kategoria:

Web,

Klient:

Invest in Pomerania

Najważniejsze funkcje:

Dedykowany serwer CMS

Szkolenie użytkowników

Projektowanie UX/UI

invest_in_pomerania_jpg.jpg