B2B_Swietokrzyskie_baner.jpg

Portal biznesowy dla województwa Świętokrzyskiego

B2B Świętokrzyskie to rozbudowana platforma stworzona w ramach projektu „Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in”, mająca na celu promocję lokalnych przedsiębiorców oraz umożliwienie im rozpoczęcia współpracy z firmami zagranicznymi.

Platforma to jednocześnie katalog firm oraz portal ogłoszeniowy. Pozwala na rejestrację użytkowników, dodawanie ogłoszeń oraz, dzięki rozbudowanej wyszukiwarce, filtrowanie wyników wg. interesujących kryteriów np. branży, PKD działalności, rodzaju ogłoszenia.

Administratorzy portalu posiadają dostęp do nadawania uprawnień użytkownikom, dedykowanego systemu CMS i łatwej konfiguracji parametrów takich jak nazwy stron, słowa kluczowe, opisy meta description. Mogą też w łatwy sposób zarządzać użytkownikami, firmami, treściami i grafikami na stronie. Dodatkowo platforma posiada wewnętrzny system powiadomień, integrację z Google Analytics i mediami społecznościowymi, a także automatyczne wysyłanie powiadomień e-mail (edytowalnych przez Administratorów).


Data:

luty 2018

Kategoria:

Web,

Klient:

B2B Świętokrzyskie Kielce

Najważniejsze funkcje:

Dedykowany serwer CMS

Szkolenie użytkowników

Projektowanie UX/UI

b2b_swietokrzyskie_jpg.jpg