Responsywne strony internetowe

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, która przystosowana będzie do wyświetlania na każdym urządzeniu, w dowolnej przeglądarce internetowej.

Odpowiednie menu, wielkości czcionek, dynamiczne układy tekstów - to wszystko sprawi, że Internauci będą sprawnie poruszać się po Twojej stronie i czerpać z niej informacje.

Dostosuj swoją stronę dla wszystkich klientów już dziś!

Portale internetowe

Szukasz rozwiązania bardziej rozbudowanego od tradycyjnej strony internetowej? Z chęcią staniemy się częścią Twojej historii!

Pomożemy w stworzeniu niekonwencjonalnego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb oraz opracujemy koncepcję i strategię jej rozwoju. Dedykowane funkcje, proste interfejsy oraz nieograniczone możliwości rozbudowy to tylko jedne z nielicznych atutów oferowanych przez nas systemów.

Dzięki nam Twój biznes nabierze wiatru w żagle!

Sklepy internetowe

Oczekujesz, aby Twój sklep internetowy był łatwy w obsłudze, wydajny, stabilny i zawsze na najwyższym poziomie? Świetnie, my również! Tworzone przez nas sklepy wyposażone są w wygodne i elastyczne funkcje oraz modułową budowę, dzięki której w każdej chwili możesz dokonać dowolnej zmiany wg. Twoich indywidualnych potrzeb.

Oferujemy realizację projektów E-commerce na bazie rozwiązań autorskich, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta wraz z wtyczkami do programu magazynowego, logistycznego i wielu innych systemów.

Oferujemy także znane i lubiane przez wielu użytkowników - gotowe systemy, takie jak Magento czy Presta Shop.

Zadbamy o Twój sukces w Internecie, porozmawiaj z nami o swoim projekcie już dziś!

Rozwiązania
e-commerce

Zadowolenie klientów w dużej mierze zależy od tego czy dane, interfejsy oraz procesy wokół platformy e-commerce zarządzane są w profesjonalny sposób.

Rozwiązania, które proponujemy naszym klientom posiadają możliwość integracji z większością systemów IT, dzięki wykorzystaniu standardowych metod komunikacji (WebAPI, REST).

Systemy zarządzania magazynem, płatnościami czy rezerwacjami, to tylko jedne z wielu proponowanych możliwości.

Dzięki nam z powodzeniem zwiększysz swoją konwersję!

Systemy CMS

W czasach kiedy firmy muszą szybko i bez zbędnej zwłoki dotrzeć z informacją do swoich klientów, wiele z nich decyduje się na wdrożenie na swojej stronie internetowej zaawansowanego systemu zarządzania treścią.

Obsługa strony, wyposażonej w system CMS, jest prosta i intuicyjna. Wprowadzanie tekstów, wstawianie tabelek, grafik czy filmów odbywa się za pomoc dosłownie kilku kliknięć w panelu administracyjnym, dostępnym z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Odpowiednio dobrany system CMS, pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy.

Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu wybranie najlepszego systemu dla Ciebie!

Audyty i analizy

Dzięki sporządzeniu audytu lub analizy Twojej strony internetowej, dowiesz się w jakiej jest ona kondycji i w jaki sposób jest odbierana.

Sporządzamy raporty, które pokażą Tobie jak w łatwy sposób możesz lepiej dotrzeć do Internautów. Możemy zbadać dla Ciebie wiele obszarów związanych z Twoją stroną internetową, tj.

  • SEO,
  • content marketing,
  • interfejs graficzny i funkcjonalny,
  • bezpieczeństwo,
  • dostępność
  • wydajność.

Jeżeli Twoja strona nie przynosi spodziewanych efektów, skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę szczegółowej analizy Twojej strony.

Hosting i domeny

Nasz zespół, to także specjaliści z dziedziny administracji IT, którzy chętnie zaopiekują się Twoim serwerem. Pomożemy Tobie wybrać odpowiednie rozwiązania, dzięki którym Twój serwis będzie działał szybko i przede wszystkim bezpiecznie.

Współpracujemy ściśle z kilkoma największymi datacenter, zlokalizowanymi na terenie Europy i Ameryki Północnej. Ta współpraca pozwala oferować naszym Klientom sprawdzone rozwiązania, które są idealnie dopasowane do ich potrzeb.

Jeżeli planujesz zakup serwera, chcesz przyspieszyć działanie swojego serwisu, albo po prostu potrzebujesz nowej domeny - skontaktuj się z nami!